Seebimullid.ee e-poe kasutustingimused

 1. Üldsätted

1.1. Käesolevad kasutustingimused, edaspidi – kasutustingimused, määravad veebisaidi www.seebimullid.ee, edaspidi – seebimullid.ee, kasutamise korra.

1.2. SIA Ticketpoint, registreerimisnumber. 40203059861, juriidiline aadress: Mārtiņa iela 20, Ogre, LV – 5001, edaspidi – seebimullid.ee, pakub Seebimullid.ee saadaval olevat sisu ja osutab teenuseid vastavalt kasutustingimustele.

1.3. Kasutaja on teovõimeline füüsiline või juriidiline isik, kes ostab Seebimullid.ee või kasutab muid Seebimullid.ee teenuseid. Alaealised 14–18-aastased füüsilised isikud kasutavad Seebimullid.ee teenuseid ainult vanema või eestkostja loal, välja arvatud juhul, kui nende käsutuses on oma sissetulek.

1.4. Kui Kasutaja ostab Seebimullid.ee pakutavaid kaupu, loetakse käesolevaid kasutustingimusi juriidiliselt siduvaks dokumendiks, kus on sätestatud osapoolte õigused ja kohustused seoses kauba ostmise, nende eest tasumise ja ka kohaletoimetamisega. ja tagasipöördumistingimused.

1.5. Kui Kasutaja ostab kaupu Seebimullid.ee lehelt, loetakse, et Kasutaja on tutvunud käesolevate kasutustingimustega ja nõustub nendega. Kasutamistingimustega nõustudes kinnitab Kasutaja, et tal on vastavalt käesolevatele kasutustingimustele õigus registreerida ja osta kaupu veebipoes Seebimullid.ee.

1.6. Kui Kasutaja üritab mingil viisil kahjustada Seebimullid.ee toimimist, stabiilsust, turvalisust või ei järgi muul viisil käesolevaid kasutustingimusi, on Seebimullid õigus Kasutaja registreerimine tühistada või muul viisil piirata Kasutaja juurdepääsu veebipoele Seebimullid.ee.

1.7. Seebimullid jätab endale õiguse kasutustingimusi igal ajal ühepoolselt muuta ja täiendada. Kui Kasutaja ostab Seebimullid.ee, kehtivad Kasutustingimused kauba tellimise ajal kehtivas versioonis, seetõttu peab Kasutaja kasutustingimustega tutvuma iga kord, kui ta ostu sooritab.

1.8. Seebimull jätab endale õiguse muuta kauba hinda või määrata kaupadele erihind. Kaup müüakse Kasutajale kaupade tellimise ajal kehtinud hindadega.

 1. Isikuandmete kaitse

2.1. Nii registreerunud kui ka registreerimata kasutajad saavad osta Seebimullid.ee. Seebimullid.ee registreerumiseks peab Kasutaja märkima vähemalt nime, perekonnanime, e-posti aadressi, samuti sisestama parooli. Ostu sooritades ja (või) Seebimullid.ee veebisaidil loetakse, et Kasutaja (füüsiline isik) on nõustunud oma isikuandmete töötlemisega vastavalt normatiivaktidele ja vastavalt Seebimullid privaatsuseeskirjadele – ulatuses, milles Kasutaja on esitanud isikuandmeid. Veebisaidi Seebimullid.ee uuesti sisestamiseks konkreetsesse kasutajaprofiili peab kasutaja sisestama registreeritud e-posti aadressi ja parooli vastavatele väljadele.

2.2. Seebimullid.ee lehel ostu sooritades peab Kasutaja sisestama oma nime, perekonnanime, kättetoimetamise aadressi, telefoninumbri ja e-posti aadressi.

2.3. Kasutaja vastutab täielikult registreerimisvormil näidatud andmete õigsuse eest, samuti Seebimullid.ee-s ostu sooritamisel esitatud andmete õigsuse eest. Kui Kasutaja on registreerimisvormis või ostu sooritamisel esitanud ebatäpseid või ebaõigeid andmeid, ei vastuta Seebimullid andmete ebaõigsuse ja tagajärgede eest ning tal on õigus nõuda Kasutajalt otseste kahjude hüvitamist. Kasutajal on õigus igal ajal oma Seebimullid.ee profiilis isikuandmeid parandada, kustutada või täiendada või taotleda Seebimullid isikuandmete parandamist, kustutamist või täiendamist vastavalt kliendi juhistele vastavalt Privaatsuspoliitikale.

2.4. Registreerudes saidil Seebimullid.ee, saab Kasutaja individuaalsed registreerimisandmed (kasutajanimi ja parool). Kasutaja vastutab oma registreerimisandmete turvalisuse eest. Kasutaja kohustub salvestama ja mitte edastama oma registreerimisandmeid kolmandatele isikutele. Kui registreerimisandmeid kasutab kolmas isik, loetakse teda Kasutajaks. Kui Kasutaja kaotab registreerimisandmed või kui kasutaja kahtlustab, et tema registreerimisandmed võisid saada kolmas isik, peab Kasutaja sellest viivitamatult Seebimullidle teada andma, kasutades selleks jaotises Seebimullid.ee – Kontaktid loetletud sidevahendeid.

2.5. Nõustudes käesolevate kasutustingimuste ja privaatsuseeskirjadega, nõustub Kasutaja, et tellimuse, makse ja tarneteabe esitamiseks vajalikud teated saadetakse määratud e-posti aadressile.

2.6. Seebimull tagab, et Kasutaja andmeid kasutatakse ainult kaupade ostmiseks ja otseturunduseks.

2.7. Seebimullid kohustub tagama Kasutaja poolt edastatud isikuandmete konfidentsiaalsuse ja mitte avaldama Kasutaja isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud Seebimullid partnerid, kes tagavad Kasutajale kauba kohaletoimetamise või pakuvad muid tellimuse täitmisega seotud teenuseid, riigiasutustena seaduses määratud juhtudel.

2.8. Kauba üleandmise ajal võib kauba saajalt nõuda isiku tuvastamiseks isikut tõendava dokumendi esitamist.

 1. Ostu-müügilepingu sõlmimine

3.1. Toote ostuleping Seebimullid ja Kasutaja vahel loetakse sõlmituks hetkest, kui Kasutaja, valides toote (d), on loonud ostukorvi ja klõpsanud nuppu “maksa ostu eest”. Kasutaja on kohustatud kauba eest tasuma vastavalt kasutustingimustes sätestatud protseduuridele ja tähtaegadele.

3.2. Ostulepingud registreeritakse ja hoitakse Seebimullid.ee andmebaasis.

3.3. Seebimull on nõus tarnima Kasutaja tellitud ja tasutud kaubad Kasutajatingimuste punktis 5 nimetatud tingimuste alusel Kasutaja tellimuses märgitud aadressile.

3.4. Kui Seebimullid ei võta Kasutajaga ühendust 5 (viie) tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest, tellimus tühistatakse, tagastab Seebimullid Kasutajale ainult toote eest, kuid kohaletoimetamistasu ei tagastata.

3.5. Hädaolukorras, kui ettenägematute asjaolude tõttu ei saa Seebimullid pakkuda veebipoest Seebimullid.ee ostetud toote kohaletoimetamist, kohustub Seebimullid pakkuma sarnast toodet. Kui Kasutaja pole nõus, tagastab Seebimullid Kasutajale makstud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 (kolmekümne) kalendripäeva jooksul.

 

 1. Kaupade hinnad ja maksmise kord

4.1. Veebipoes Seebimullid.ee on toodete hinnad märgitud eurodes, hinna sees on käibemaks.

4.2. Kasutaja maksab kauba eest järgmistel viisidel:

4.2.1. internetipanga “pangalingi” teenuste kasutamine (toote tellimisel);

4.2.2. pangaülekandega (toote tellimisel);

4.2.3. krediitkaardiga (toote tellimisel);

 

 1. Kauba kohaletoimetamine

5.1. Kättetoimetamisviisi valimisega kohustub kasutaja märkima täpse kättetoimetamise aadressi või valitud Omniva pakiautomaadi.

5.2. Kauba võib kasutajale tarnida seebimullid või tema volitatud esindaja.

5.3. Kasutaja kohustub tellitud kaubad kullerilt vastu võtma.

5.4 Omniva või Latvijas Pasti pakiposti kohaletoimetamise tasu Lätis on vastavalt nende ametlikele hinnakirjadele. Vaadake veebisaite www.omniva.lv ja www.pasts.lv

5.5. Seebimull teeb kõik endast oleneva, et tellitud kaubad saaksid kätte võimalikult kiiresti. Ligikaudne tootmise ja kohaletoimetamise aeg on 3 tööpäeva, kui kättetoimetamine toimub Omniva pakiautomaatidega, kuid umbes 3-10 tööpäeva, kui kättetoimetamine toimub Latvijas Pasti kaudu. Individuaalselt kujundatud numbritele (eritellimustele) on võimalikud muud tarneajad, mille tootmise aeg on pikem kui 5-10 tööpäeva. Vastavalt sellele teavitame teid tellimust vormistades, et tarneaeg võib erineda, näidates ligikaudset tootmisaega.

5.6. Kui Kasutajat ei ole Kasutaja määratud kohaletoimetamise aadressil, on Seebimullidl õigus kaup üle anda teistele tarneajal määratud aadressil viibinud täiskasvanud isikutele, kuid Kasutajal ei ole õigust nõudeid esitada kauba kohaletoimetamine nõuetele mittevastavale isikule.

5.7. Kui kauba kohaletoimetamine Kasutajale ei ole Kasutaja süü või Kasutajast sõltuvate asjaolude tõttu võimalik (Kasutaja on andnud vale aadressi, Kasutaja ei ilmu määratud aadressile, määratud aadressile ei pääse juurde jne) , kaupa enam ei saadeta, kuid tellimust hoitakse Seebimulli laos 30 (kolmkümmend) päeva. Sel juhul peate pärast kauba järele tulema Seebimullid juriidilisele aadressile Ogre linnas Druvas iela 6B, kooskõlastades saabumisaja Seebimullid telefonil t. 28600213.

5.8. Pärast kauba kättesaamist kontrollib Kasutaja või tema esindaja kauba vastavust tellitule ja allkirjastab arve, konossemendi või muu kauba üleandmise / vastuvõtmise dokumendi, mille esindaja esitab kauba üleandmise ajal. Arve, konossemendi või muu kättetoimetamise / vastuvõtmise dokumendi allkirjastamisega kinnitab Kasutaja või tema esindaja, et kaup on tarnitud heas korras. Kõigil juhtudel, kui kuller toimetab kauba kasutajale, peab kauba pakend kortsus, märg või muul moel väljastpoolt kahjustatud olema, peab kasutaja saatma saadetise kättesaamise kinnitusse (kirjutama kommentaari) või kirjutama selliste defektide kohta eraldi aruanne. Kasutaja peab seda tegema kulleri juuresolekul. Seebimullid ei vastuta kauba defektide eest, mis olid kohaletoimetamise ajal ilmsed, kuid mida ei olnud tarnekinnituses märgitud.

 1. Kaupade kvaliteet

6.1. Kõigi Seebimullid.ee poolt müüdavate toodete omadused on toodud toote kirjelduses iga toote juures.

6.2. Seebimullid.ee kaupadele kehtib asjakohastes õigusaktides määratletud garantii.

6.3. Toote puhul, mis ei vasta Lepingu sätetele, on Kasutajal õigus nõuda Seebimullid ühte järgmistest toimingutest:

1) kõrvaldama kauba lepingutingimustele mittevastavuse;

2) vahetada toode vastu, mis tagaks lepingus sätestatu täitmise;

3) vastavalt kauba hinda alandama;

4) üles öelda leping ja tagastada tarbijale kauba eest makstud rahasumma.

6.6. Kõigepealt on Kasutajal õigus paluda Seebimullidl kõrvaldada toote lepingutingimustele mittevastavus või vahetada toode lepingutingimustega tasuta, välja arvatud juhtudel, kui see pole võimalik või ebaproportsionaalne.

6.7. Kui toote lepingutingimustele mittevastavust pole võimalik kõrvaldada või toodet tasuta vahetada, on Kasutajal õigus taotleda Seebimullidlt toote hinna alandamist või lepingu ülesütlemist ja summa tagastamist. toote eest makstud. Hinna alandamisel või lepingu ülesütlemisel ja rahasumma tagasimaksmisel võib Seebimull arvestada toote amortisatsiooni või kasuteguriga, mida Kasutaja on toote kasutamisel saanud ja mille lepingupooled on kokku leppinud.

6.8. Toote ebaolulise lepingutingimustele mittevastavuse korral (see ei vähenda oluliselt toote põhifunktsioonide kvaliteeti ega kasutatavust ja seda saab vältida ilma toote välimuses visuaalselt tuvastatavate muutusteta) ja mis ei saa oluliselt mõjutada toote tingimusi. Kasutaja võimalus toodet kasutada, Kasutaja ei saa kauba eest makstud summat taotleda ega tagasi maksta.

6.9. Vastuväited ja taotlused toote lepingutingimustele mittevastavuse kohta Kasutaja saab Seebimullid väljendada nii suuliselt kui ka kirjalikult, saates Seebimullid avalduse aadressile Ogre, Mārtiņa iela 20, LV-5001, või kasutades veebipõhist vaidluste lahendamise platvormi (SIT platvorm): https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.home2.show .

Pärast vastuväidete hindamist annab Seebimullid Kasutajale vastuse.

 1. Kauba taganemis- ja tagastamisõigus

7.1. Kui Kasutaja on tarbija tarbija õiguste kaitse seaduse tähenduses (füüsiline isik, kes ostab toote eesmärgil, mis ei ole seotud tema majandus- või kutsetegevusega), võib Kasutaja (tarbija) kasutada taganemisõigust ilma mis tahes põhjendus. Vastavalt Läti Vabariigi Ministrite Kabineti määruse nr 255 “Kauglepingute eeskirjad” sätetele on tarbijal õigus Seebimullid esitades ostulepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättetoimetamisest. taganemisõiguse taotlus. .

7.2. Kasutaja saadetud kirjalikku (elektrooniliselt e-posti teel) teadet, milles on märgitud tagastamise objekt ja tellimuse number, loetakse taganemisõiguse kasutamise taotluseks. Kohustuslik on märkida Kasutaja pangakonto number, kuhu Kasutaja soovib kauba ostmise eest tasutud summa tagasimaksmist. Seebimullid teavitab Kasutajat taganemisõiguse kasutamise kohta elektrooniliselt saadud taotlusest e-posti teel.

7.3. Leitakse, et Kasutaja on järginud taganemisõiguse tähtaega (14 päeva), kui Kasutaja saadab Seebimullid enne taganemisõiguse tähtaja möödumist avalduse taganemisõiguse kasutamiseks. Vaidluste korral on Kasutaja kohustatud taganemisõiguse kasutamist tõendama.

7.4. Pärast taganemisõiguse kasutamise avalduse saatmist saadab Kasutaja toote põhjendamatu viivituseta, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, tagasi Seebimullidsse aadressile Ogre, Druvas iela 6B, Lv – 5001. See tähtaeg loetakse täidetuks, kui Kasutaja saadab või tagastab kauba enne 14-päevase tähtaja möödumist.

7.5. Seebimullid kohustub hüvitama Kasutajale toote eest makstud rahasumma põhjendamatu viivituseta, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kasutaja taganemisõiguse kasutamise avalduse kättesaamise päevast. Seebimullid tagastab rahasumma, kandes selle Kasutaja taganemisvormis märgitud pangakontole või kui see pole täpsustatud, siis kontole, kust toote eest tasutakse.

7.6. Kui Kasutaja oli kauba tellimise ajal selgelt väljendanud soovi kauba kättesaamiseks muul kohaletoimetamisviisil kui Seebimullid pakutav odavaim tavaline tarneviis, ei ole Seebimullid kohustatud Kasutajale hüvitama täiendavaid kohaletoimetamise kulusid.

7.7. Seebimullid jätab endale õiguse kinni pidada Kasutajale kauba ostmise eest tasutud summa tagastamist seni, kuni Seebimullid on saanud Kasutajalt tagastatud toote või saanud Kasutaja kinnituse, et Kasutaja on toote Seebimullid tagastanud, olenevalt sellest, kumb toimub varem. .

7.8. Toote tagastamise otsesed kulud kannab Kasutaja. Kui kaupa ei saa selle laadi tõttu posti ega postipakiga tagastada, kannab tarbija kõik kauba tagastamisega seotud kulud.

7.9. Kasutaja võib taganemisõigust kasutada järgmistel tingimustel:

7.10.1. tagastatav toode (tooted) peab olema originaalpakendis ja Kasutaja ei ole toote pakendit avanud;

7.10.2. toodet ei tohi kahjustada;

7.10.3. toodet ei ole kasutatud, see ei ole kaotanud kaubanduse välimust (säilinud sildid, turvakiled jms) (see ei kehti toote kohta, mis on juba tarnimise ajal kahjustatud, mille kohta Kasutaja on saatmise kinnituses märkinud vastuväiteid) toode);

7.10.4. tagastatav kaup peab olema samas seisukorras kui selle kättesaamisel.

7.11 .. Seebimullil on õigus keelduda toote tagasivõtmisest, kui toote tagastamise tähtaegadest ei peetud kinni.

7.12. Kasutaja vastutab toote kvaliteedi ja ohutuse säilitamise eest taganemisõiguse kasutamise ajal. Kasutaja vastutab kauba väärtuse mis tahes vähenemise eest, kui kaupa on kasutatud hea usu põhimõttega vastuolus oleval viisil, sealhulgas muudel eesmärkidel kui kauba olemuse või toimimise kindlakstegemine. Kaup peab olema vigastusteta, see ei ole kaotanud kauba välimust (eemaldamata ja kahjustamata sildid, rebenenud kaitsekiled jms) ja kasutamata. Toode tuleb tagastada originaalpakendis, samas komplektis, nagu see saadi, tagastades kindlasti toote ostudokumendi ja muud toote tarvikud, mis olid selle kättesaamise ajal kinnitatud. Kui toode pole täielikult kokku pandud, kahjustatud, korrastamata või nõuetekohaselt pakendatud, on Seebimullid õigus toodet mitte aktsepteerida, samuti mitte tagastada Kasutaja poolt toote eest makstud raha.

 1. Teabevahetus

8.1. Seebimull suhtleb Kasutajaga e-posti, postiaadressi või telefoninumbri kaudu. Kasutaja saab kasutada mis tahes suhtlusviisi, mis on loetletud jaotises Seebimullid.ee – Kontaktid.

 

 1. Vastutus

9.1. Seebimullid vabastatakse igasugusest vastutusest kõigil juhtudel, kui kahjud tekivad seetõttu, et Kasutaja-ostja tegutseb vastupidiselt käesolevates kasutustingimustes nimetatud Seebimullid.ee kasutamise korrale.

9.2. Kahju korral hüvitab süüdlane teisele poolele otsese kahju.

9.3. Seebimullid.ee ei vastuta Seebimullid.ee poe piltidel näidatud kauba mitteoluliste omaduste (tegelik suurus, kuju või tooninüansid jne) mittevastavuse eest kauba tegelikele omadustele, mis tulenevad ekraani parameetrid, valgustus või muud sarnased välised tingimused.

9.4. Seebimullid ei vastuta kohustuste täitmisega viivitamise või täitmata jätmise eest või muude ebaõnnestumiste eest, mis tulenevad seebimullid mõistlikust kontrollist sõltumatutest asjaoludest ja takistustest, sealhulgas, kuid mitte ainult, streigid, valitsuse korraldused, sõjaaktid või riiklikud hädaolukorrad , terrorismiohud või -teod, keskkonna- või kliimamuutused, kolmandate isikute mittevastavus, Interneti-ühenduse katkemine ning arvutite ja tarkvara rikked. Sellise vääramatu jõu korral püüab Seebimull viivitused võimalikult kiiresti kõrvaldada.

 1. Muud sätted

10.1. Kasutaja ja seebimullid suhet reguleerivad käesolevad kasutustingimused, samuti Läti Vabariigi õigusaktid.

10.2. Küsimuste või lahkarvamuste korral võtab Kasutaja Seebimullid klienditeenindusega ühendust telefoni või e-posti teel. Kõik vaidlused lahendatakse võimaluse korral läbirääkimiste teel. Kasutajal, kes on tarbija tarbija õiguste kaitse seaduse tähenduses (füüsiline isik, kes ostab toote eesmärgil, mis ei ole seotud selle majandus- või kutsetegevusega), on võimalus kasutada ja kaitsta oma tarbijast tulenevaid seaduslikke õigusi. Õiguste kaitse seadus ja sellega seonduvad normatiivaktid. Kui kokkulepet ei saavutata, esitatakse vaidlus Läti Vabariigi õigusaktide kohaselt kohtule.

 1. Hinnapoliitika

11.1. Tehingute puhul kasutatakse euro (EUR) valuutat.

Veebipoes saate makseid teha:

1) Interneti-panga kasutamine. Meie kliendid saavad kasutada järgmisi internetipankasid – Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor, mida pakub koostööpartner MakeCommerce.

2) Maksekaardi kasutamine. Aktsepteerime Visa, MasterCardi või Maestro krediitkaarte, mille pakub meie partner MakeCommerce, mis teeb turvalisi veebimakseid.

11.2. Veebisaidil olevate kaupade hinnad on toodud ilma saatekuludeta.

11.3. Pange tähele, et hindu ja tooteteavet võidakse muuta. Allahindlusi või sooduskuponge saab kasutada selles veebipoes ja nende saab Seebimullid.ee sotsiaalkontosid jälgides Facebookis

 ( https://www.facebook.com/seebimullid ), samuti osaledes korraldatud üritustel või vaadates veebipoe avaleht, kus seda saab avaldada.

11.4 Allahindluse või sooduskupongi koodid (nt kupong sooduskoodiga jms) tuleb sisestada enne tellimuse täitmist ja tasumist. Mitut allahindlust ja sooduskuponge ei saa kombineerida.

11.5. Tasumine toimub ostmise ajal.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Meie meeskond on siin abiks.
Vajad abi?