Toote tagastamine

Kui soovite oma toodet vahetada või poodi tagastada, võtke meiega ühendust 14 päeva jooksul pärast toote kättesaamist, kirjutades e-postile info@seebimullid.ee Kui toote kättesaamisest on möödas rohkem kui 14 päeva, siis kahjuks toode ei tagastata võimalik.

Kauba vahetamiseks või tehingusumma tagastamiseks kvalifitseerumiseks peab kaup olema kasutamata ja seisukorras, nagu see oli kauba kättesaamise ajal. Mehaanilisi kahjustusi ega kriimustusi pole.

1.1 Toote tagastamine

Teave toote keeldumise kohta tuleks saata e-postile: info@seebimullid.ee
Kauba tagastamiseks tuleb see saata või tarnida järgmisele aadressile – Ogre, Druvas iela 6B, Ogre, LV-5001, kui kasutatakse Latvijas Pastsi. Või Omniva pakiautomaat, – Ogre T / C Dauga pakiautomaat, näidates ära telefoninumbri +371 28600213.

Toote tagastamise kulud kannab ostja. Kättetoimetamise eest makstud summa on tagastamatu. Kui ostu eest makse tagastatakse, ei sisalda see kohaletoimetamiskulusid, ainult kauba enda väärtust.

1.2 Tehingu tagasimaksmine või muutmine

Niipea kui oleme teie tagastatud toote kätte saanud, teavitame teid e-posti teel, et oleme selle kätte saanud. Toote ülevaatamisel teavitame teid tehingu summa muutmise või tagasimaksmise saamiseks, kas toode vastab ülalnimetatud funktsioonidele. Kui tagasimakse kinnitatakse, saate kauba väärtuse tagasimakse kontole, kust makse laekus. Makse tagastatakse järgmise kahe nädala jooksul.
2. Kauba taganemis- ja tagastamisõigus
2.1. Kui Kasutaja on tarbija tarbija õiguste kaitse seaduse tähenduses (füüsiline isik, kes ostab toote eesmärgil, mis ei ole seotud tema majandus- või kutsetegevusega), võib Kasutaja (tarbija) kasutada taganemisõigust ilma mis tahes põhjendus. Vastavalt Läti Vabariigi Ministrite Kabineti määruse nr 255 „Kauglepingute eeskirjad“ sätetele on tarbijal õigus Seebimullid esitades ostulepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättetoimetamisest. taganemisõiguse taotlus. .
2.2. Kasutaja saadetud kirjalikku (elektrooniliselt e-posti teel) teadet, milles on märgitud tagastamise objekt ja tellimuse number, loetakse taganemisõiguse kasutamise taotluseks. Kohustuslik on märkida Kasutaja pangakonto number, kuhu Kasutaja soovib kauba ostmise eest tasutud summa tagasimaksmist. Seebimullid teavitab Kasutajat taganemisõiguse kasutamise kohta elektrooniliselt saadud rakendusest e-posti teel.
2.3. Leitakse, et Kasutaja on järginud taganemisõiguse tähtaega (14 päeva), kui Kasutaja saadab enne taganemisõiguse tähtaja möödumist “Seebimullid” avalduse taganemisõiguse kasutamiseks. Vaidluste korral on Kasutaja kohustatud taganemisõiguse kasutamist tõendama.
2.4. Pärast taganemisõiguse kasutamise avalduse saatmist saadab Kasutaja toote põhjendamatu viivituseta, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, tagasi toote „Seebimullid“ aadressile: Ogre, Druvas iela 6B, Lv – 5001. See tähtaeg loetakse täidetuks, kui Kasutaja saadab või tagastab kauba enne 14-päevase tähtaja möödumist.
2.5. “Seebimullid” kohustub hüvitama Kasutajale toote eest makstud rahasumma põhjendamatu viivituseta, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kasutaja taganemisõiguse kasutamise avalduse kättesaamise päevast. “Seebimullid” tagastab summa, kandes selle Kasutaja taganemisvormis märgitud pangakontole või kui seda pole täpsustatud, siis kontole, kust kauba eest tasutakse.
2.6. Kui Kasutaja oli kauba tellimise ajal selgelt väljendanud soovi kauba kättesaamiseks muul kohaletoimetamisviisil, mitte “Seebimullidi” pakutava odavaima tavapärase tarneviisiga, ei ole “Seebimullid” kohustatud Kasutajale hüvitama täiendavaid tarnekulusid .
2.7. “Seebimullid” jätab endale õiguse kasutajale kauba ostmise eest tasutud summa tagasimakse kinni pidada seni, kuni “Seebimullid” on saanud kasutajalt tagastatud toote või saanud kasutaja kinnituse, et kasutaja on toote tagastanud “Seebimullid”, olenevalt sellest, mida on varem tehtud.
2.8. Toote tagastamise otsesed kulud kannab Kasutaja. Kui kaupa ei saa selle laadi tõttu posti ega postipakiga tagastada, kannab tarbija kõik kauba tagastamisega seotud kulud.
2.9. Kasutaja võib taganemisõigust kasutada järgmistel tingimustel:
2.10.1. tagastatav toode (tooted) peab olema originaalpakendis ja Kasutaja ei ole toote pakendit avanud;
2.10.2. toodet ei tohi kahjustada;
2.10.3. toodet ei ole kasutatud, see ei ole kaotanud kaubanduse välimust (säilinud sildid, turvakiled jms) (see ei kehti toote kohta, mis on juba tarnimise ajal kahjustatud, mille kohta Kasutaja on saatmise kinnituses märkinud vastuväiteid) toode);
2.10.4. tagastatav kaup peab olema samas seisukorras kui selle kättesaamisel.

2.11 .. “Seebimullid” on õigus keelduda toote tagasivõtmisest, kui toote tagastamise tähtaegadest ei peetud kinni.
2.12. Kasutaja vastutab toote kvaliteedi ja ohutuse säilitamise eest taganemisõiguse kasutamise ajal. Kasutaja vastutab kauba väärtuse mis tahes vähenemise eest, kui kaupa on kasutatud hea usu põhimõttega vastuolus oleval viisil, sealhulgas muudel eesmärkidel kui kauba olemuse või toimimise kindlakstegemine. Kaup peab olema vigastusteta, see ei ole kaotanud kauba välimust (eemaldamata ja kahjustamata sildid, rebenenud kaitsekiled jms) ja kasutamata. Toode tuleb tagastada originaalpakendis, samas komplektis, nagu see saadi, tagastades kindlasti toote ostudokumendi ja muud toote tarvikud, mis olid selle kättesaamise ajal kinnitatud. Kui toode pole täielikult kokku pandud, kahjustatud, korrastamata või nõuetekohaselt pakendatud, on “Seebimullid” õigus toodet mitte aktsepteerida, samuti mitte tagastada Kasutaja poolt toote eest makstud raha.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Meie meeskond on siin abiks.
Vajad abi?