1.Toote kohaletoimetamine

1.1. seebimullid.ee täidab ainult tasulisi tellimusi. Pange tähele, et pakendame ja toimetame toote Omnivale 1-3 tööpäeva jooksul. Niipea, kui teie tellimus on Omnivale toimetatud, saadetakse teile tekstisõnum või e-post koos jälgimislingiga kohaletoimetamise edenemise kohta. Omniva paki või kulleriga kohaletoimetamine võtab aega 2 kuni 7 tööpäeva (kui pakk on laaditud). Enamik kliente saab toote Omniva pakiautomaati 3 tööpäeva jooksul alates tellimise hetkest. Siiski teatame teile, et olenevalt tarneajast võib toote kättesaamine võtta 10 tööpäeva.

2.2. Saate valida teile kõige mugavama kättetoimetamise tüübi:

  1. Pakkide vastuvõtmine Omniva pakikappides
  2. Pakkide kättesaamine Omniva kulleri kaudu

2.1 Omniva Pakile saab pakiautomaadist järele tulla 24 tundi ööpäevas, iga päev. Saadetise kättesaamiseks vajate individuaalset uksekoodi, mille saadame tekstsõnumi / e-posti teel. Pärast pakiautomaati uksekoodi sisestamist avaneb kapi uks, kuhu teile suunatud saadetis asetatakse. Kui pakki seitsme päeva jooksul pakiautomaadist ei eemaldata, saadetakse see saatjale tagasi.

2.2 Pakkide kättesaamine Omniva kulleriga

Kuller saab tellitud kauba toimetada teie koju, töökohta või muule teie valitud aadressile.

Kuller toimetab tellitud toote teile sobivasse kohta ja kellaajale, võttes selleks eelnevalt telefoni teel ühendust.

Teile saadetakse SMS või e-kiri, milles öeldakse, et järgmisel tööpäeval või täna, 1 tunni jooksul, toimetab Omniva kuller saadetise teile kohale.

3.3. Saatmiskulud

Kohaletoimetamise tasud ja tähtajad määratakse sõltuvalt valitud tarneviisist.

Omniva pakiautomaadid: Eesti territooriumil – 4 eur

Omniva kuller: Eesti territooriumil – 9 eur

 

.

WeCreativez WhatsApp Support
Meie meeskond on siin abiks.
Vajad abi?